Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica na dosah

Krátky opis
Eduard a jeho zázračná cesta, bábkové divadelné predstavenie pre deti 4. ročníka ZŠ, na motívy knihy americkej spisovateľky Kate DiCamillo, 7. november 2022 o 9,30 a 10,30 hod.
Fotogaléria
Názov podujatia
Eduard a jeho zázračná cesta

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
07.11.2022

Popis projektu

Porcelánový zajac Eduard je hračkou malého dievčatka menom Abi. Je zahrnutý nekonečnou láskou. Čo mu viac chýba? Niečo určite. A tak sa chtiac, či nechtiac ocitá na dobrodružnej ceste. Putuje z rúk do rúk a spoznáva obyčajných ľudí, ktorí sa pre neho stávajú neobyčajnými. Dostane sa do hlbín mora – na dno seba samého, aby našiel čosi v hĺbke svojho srdca. V predstavení účinkuje Viktória Sedláková, bábkoherečka, absolventka štúdia bábkoherectva na Katedre bábkarskej tvorby Vysokej škole múzických umení v Bratislave. Spolupracuje s divadlom TUŠ Barbory Krajč Zamiškovej.


Názov prímateľa
Liptovská knižnica Gašpara Fejérpataky-Belopotockého v Liptovskom Mikuláši

Celkový rozpočet:
4 600,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €