Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

U mešťana Rubigalla

Krátky opis
Hudobno - poetický večer v spoločnosti exkluzívnych hostí.
Fotogaléria
Názov podujatia
Bučkovci & Daniel Špiner

Miesto konania / kraj
Banská Štiavnica / Banská Štiavnica

Termín konania
05.11.2022

Popis projektu

Stretnutie s kvalitnou poéziou prostredníctvom skvelého herca a popredného slovenského recitátora Štefana Bučka, ktorého budú hudobne sprevádzať jeho dcéra Andrea a Daniel Špiner. Zaznejú ukážky z diel popredných slovenských, ale i zahraničných autorov, ako aj z vlastnej literárnej i hudobnej tvorby.

Vstupné: 5€, seniori, deti, študenti a ZŤP zdarma

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Mesto Banská Štiavnica

Celkový rozpočet:
8 700,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €