Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Prievidzské zborové dielne

Krátky opis
Trojdňové školiteľské podujatie záujemcov o zborový spev, ktoré je určené členom speváckych zborov aj jednotlivcom – záujemcom o zborový spev. Podujatie je organizované vo forme tvorivých dielní so zameraním na tri oblasti zborovej tvorby – sakrálnu, ľudovú hudbu a súčasné trendy v zborovom speve pod vedením renomovaných a skúsených slovenských dirigentov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Dielne zborového spevu

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
15.09.2017 - 17.09.2017

Popis projektu

Prievidzské zborové dielne  v roku 2017 už po tretí krát Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi a Spevácky zbor Rozkvet v priestoroch Regionálneho kultúrneho centra v Prievidzi. Účastníci pracujú v troch  ateliéroch zborového spevu. I. ateliér  - Skvosty sakrálnej hudby sa uskutoční pod vedením PaedDr. Alfonza Poliaka, PhD., II. ateliér - Súčasné trendy v zborovom speve pod vedením Mgr. art. et Mgr. Moniky Bažíkovej, ArtD. a III. ateliér - Rytmy Afriky pod vedením Ing. Jána Glosa. Hlavným partnerom Prievidzských zborových dielní je Fond na podporu umenia.

Program:

15. september 2017, 17:00h - Otvárací koncert (Spevácke zbory Rozkvet a Musica Nostra)

16. september 2017, 8:00h - prezentácia

                                        9:00h - 12:00h, 14:00h - 18:00h - tvorivé dielne

17. september 2017,   9:00h - 12:00h - tvorivé dielne

                                           16:00h - verejná prezentácia dielní zborového spevu

Dielne z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


Názov prímateľa
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

Celkový rozpočet:
2 370,00 €

Výška podpory:
1 800,00 €