Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poznanie ukryté v knihách

Krátky opis
Interaktívna, pútavá prezentácia vedeckého publicistu Dušana Valenta.
Fotogaléria
Názov podujatia
Svet zvierat - krása a kamufláž

Miesto konania / kraj
Galanta / Galanta

Termín konania
08.11.2022

Popis projektu


Interaktívne, vizuálne pútavé prezentácie, ktoré žiakom sprostredkujú to najzaujímavejšie a najdôležitejšie o Zemi, vesmíre, histórií života, zvieratách a na príklade záhad demonštrujú základy kritického myslenia.


Prednášajúci je vyštudovaný prírodovedec Mgr. Dušan Valent. Pracuje ako vedecký publicista a má dlhoročné skúsenosti so vzdelávacími aktivitami. Tentokrát sa zameria na tému zo sveta zvierat, na ich krásu a rôzne druhy kamufláže.


Názov prímateľa
Galantská knižnica

Celkový rozpočet:
5 050,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €