Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

TELOHRA 2022

Krátky opis
Koncept TELOHRA začal vznikať v 2018 ako spoločná myšlienka členov oz mimoOs, vytvoriť komunitný a rozvíjajúci sa vzdelávací systém pravidelných tanečných hodín pre verejnosť. Cieľom je posunúť súčasný prístup k pohybu bližšie k verejnosti. Učiť sa hravo, kreatívne a efektívne, ako vedome pristupovať k svojmu telu a k pohybu. Taktiež posilniť v participantoch odvahu, a otvoreným prístupom lektorov dať možnosť duševne rásť a stimulovať individualitu ako aj socializáciu.
Fotogaléria
Názov podujatia
TELOHRA 2022

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
03.11.2022 - 24.11.2022

Popis projektu

Ponoríme sa do témy kontaktu. Budeme spolu zdieľať štvrtkový, večerný čas v somatických, fyzických a performatívnych zadaniach. Preskúmame vrstvy a podoby vzájomného kontaktu. 

3.11. s Barborou Janákovou
Staromestské centrum kultúry a vzdelávania, Školská 14, Bratislava


24.11. s Miroslavou Staškovou
Staromestské centrum kultúry a vzdelávania, Školská 14, Bratislava


Vždy  čase 19:00 - 20:30
Prihlásiť sa môžete mailom na: telohramimoos@gmail.com

Workshopy v SCKAV z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Názov prímateľa
mimoOs

Celkový rozpočet:
2 864,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €