Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Návraty ku koreňom, 2. ročník

Krátky opis
Témou poslednej tvorivej dielne projektu Návraty ku koreňom 2 bude Pečenie kváskového chleba. Na stretnutí, v sobotu 12. 11. v čase 9.00 – 12.00 hod. v priestoroch Strednej odbornej školy obchodu a služieb na Športovej ulici, si upečieme chutný a zároveň zdravý chlieb z kvásku. Lektorkou bude Andrea Haasová z Rimavskej Soboty. Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Pečenie kváskového chleba

Miesto konania / kraj
Rimavská Sobota / Rimavská Sobota

Termín konania
12.11.2022

Popis projektu

Témou poslednej tvorivej dielne projektu Návraty ku koreňom 2 bude Pečenie kváskového chleba. Na stretnutí, v sobotu 12. 11. v čase 9.00 – 12.00 hod. v priestoroch Strednej odbornej školy obchodu a služieb na Športovej ulici, si upečieme chutný a zároveň zdravý chlieb z kvásku. Lektorkou  bude Andrea Haasová z Rimavskej Soboty, ktorá sa aktívne venuje kváskovaniu už viac ako 4 roky. Je majiteľkou obchodu zdravej výživy Oáza zdravia.

K súčasným trendom v stravovaní patrí aj domáce kváskové pečivo, ktoré má viacero zdravotných benefitov. O nich si na stretnutí pohovoríme, tiež o spôsobe prípravy kváskového chleba, o tom, čo k tomu všetko potrebujeme. Samotný postup si samozrejme každý účastník priamo vyskúša a upečie si s lektorkou Andreou Haásovou svoj vlastný chlebík. 

Materiál a malé občerstvenie je v cene. Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Na tvorivú dielňu je potrebné vopred sa nahlásiť, nakoľko počet účastníkov je limitovaný. Materiál a malé občerstvenie je v cene. Priamo na mieste získate návod s postupom a odkazmi na dôležité stránky. Kontakt: 0908 805076, ozoxymoron@post.sk.

 

 

Názov prímateľa
Občianske združenie OXYMORON

Celkový rozpočet:
4 350,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €