Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Časopis Fraktál (2022)

Krátky opis
FRAKTÁL č. 3 je už na svete - prelistujte si ho! Opäť je čo čítať...
Fotogaléria
Názov podujatia
Fraktál 2022, č. 3

Miesto konania / kraj
Závod / Malacky

Termín konania
01.07.2022 - 30.09.2022

Popis projektu

Dali sme si záležať a výsledok je tu. Na 216 stranách nájdete tému "Erotika tiká" (aj v literatúre), kvalitnú poéziu, prózu, eseje, glosy aj kritiku (napr. Jurolekovej Bukoliky) preklady autorov/autoriek z Chorvátska, Bosny a Hercegoviny, Holandska, Nemecka (Srbska), vtipného Mariana Pallu z Česka... a v závere čísla aj reportáž z Ukrajiny formou denníka (z prvej ruky) od Zuzany Cascino, zameranú na tých najzraniteľnejších: na deti. Potešte sa z toľkej premýšľavej tvorivosti na jednom mieste, ale aj solidarity a spolupatričnosti!

Názov prímateľa
Fraktál, o.z.

Celkový rozpočet:
45 350,00 €

Výška podpory:
40 000,00 €