Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Naše Kysuce 2022

Krátky opis
Fotografický seminár NAŠE KYSUCE 2022, Za objektívom, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 27. 10. 2022 o 15.00 hod. v Kysuckej knižnici v Čadci. Seminár je zameraný na fotenie zátišia v interiéri. Po absolvovaní seminára si budú môcť účastníci vyskúšať získané vedomosti v domácom prostredí. Na ďalšom seminári získajú spätnú väzbu na svoju prácu, lektor vyberie najlepšie fotografie na výstavu. Cena za oba semináre je 10 € (študenti neplatia). Lektorom je Vlado Bača zo Žiliny.
Fotogaléria
Názov podujatia
Za objektívom - Zátišie vo fotografii

Miesto konania / kraj
Čadca / Čadca

Termín konania
27.10.2022 - 30.11.2022

Popis projektu

Fotografický seminár NAŠE KYSUCE 2022, Za objektívom, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 27. 10. 2022 o 15.00 hod. v Kysuckej knižnici v Čadci.  Seminár je zameraný na fotenie zátišia v interiéri. Po absolvovaní seminára si budú môcť účastníci  vyskúšať získané vedomosti v domácom prostredí. Na ďalšom seminári získajú spätnú väzbu na svoju prácu, lektor vyberie najlepšie fotografie na výstavu.  Cena za oba semináre je 10 € (študenti neplatia). Poplatok sa platí na mieste. Zabezpečené bude občerstvenie. Lektorom je Vlado Bača zo Žiliny. Semináre sa konajú v rámci vzdelávacieho projektu Naše Kysuce 2022, ktoré z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je aj hlavným partnerom podujatia. 

Názov prímateľa
Kysucké kultúrne stredisko v Čadci

Celkový rozpočet:
9 600,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €