Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ČÍTAJÚCE MESTO 2

Krátky opis
tvorivé strašidelné dielničky pre rodiny s deťmi, spojené s čítaním jesenných príbehov
Fotogaléria
Názov podujatia
VESELÉ TEKVIČKY

Miesto konania / kraj
Tisovec / Rimavská Sobota

Termín konania
31.10.2022

Popis projektu

Tvorivé dielničky - vyrezávanie tekvicových svetlonosov, maľovanie jesenných obrázkov, vyrábanie "strašidelných" záložiek do kníh, papierové helloweenske skladačky, čítanie básničiek, príbehov o svetlonosoch, jeseni...

Názov prímateľa
Mesto Tisovec

Celkový rozpočet:
3 400,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €