Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Svoj príbeh rozpráva 4

Krátky opis
Stretnutie s výtvarníčkou Drahoslavou Zalaiovou a vyhodnotenie detských výtvarných prác
Fotogaléria
Názov podujatia
Stretnutie s výtvarníčkou Drahoslavou Zalaiovou

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
04.11.2022

Popis projektu

Srdečne vás pozývame na stretnutie s výtvarníčkou a pedagogičkou výtvarného odboru ZUŠ Mierová, ktoré sa uskutoční v rámci vyhodnotenia detskej výtvarnej súťaže Starký, starká, ľúbim vás.

Drahoslava Zalaiová nás prevedie svetom výtvarného umenia, porozpráva o svojej tvorbe a prezradí, ako postupovala pri hodnotní  detských prác zapojených do knižničnej súťaže Starký, starká, ľúbim vás. Tým najlepším zároveň odovzdá drobné ocenenia.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Vihorlatská knižnica v Humennom

Celkový rozpočet:
2 300,00 €

Výška podpory:
1 800,00 €