Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Krajina kníh

Krátky opis
V rámci projektu Krajina kníh si do knižnice pozývame na besedy autorov a ilustrátorov detských kníh. V rámci projektu Krajina kníh si do knižnice pozývame na besedy autorov a ilustrátorov detských kníh.
Fotogaléria
Názov podujatia
V Krajine kníh s Danou Hlavatou

Miesto konania / kraj
Levoča / Levoča

Termín konania
26.10.2022

Popis projektu

26. októbra nás v Knižnici Jána Henkela v Levoči navštívi autorka kníh pre deti Dana Hlavatá, ktorá žiakom ZŠ porozpráva o práci spisovateľa, predstaví im svoju tvorbu a zodpovie všetky zvedavé otázky našich detských divákov. 

Názov prímateľa
Knižnica Jána Henkela v Levoči

Celkový rozpočet:
2 750,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €