Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Krajina kníh

Krátky opis
V rámci projektu Krajina kníh si do knižnice pozývame na besedy autorov a ilustrátorov detských kníh. V októbri nás navštívi ilustrátorka Katarína Ilkovičová, ktorá deťom porozpráva o tom, ako sa do kníh kreslia ilustrácie. Pre deti si pripravila aj zaujímavý ilustrátorský workshop.
Fotogaléria
Názov podujatia
V Krajine kníh s Katarínou Ilkovičovou

Miesto konania / kraj
Levoča / Levoča

Termín konania
25.10.2022

Popis projektu

25. októbra nás v knižnici navštívi ilustrátorka Katarína Ilkovičová, ktorá deťom porozpráva o tom, ako sa do kníh kreslia ilustrácie. Pre deti si pripravila aj zaujímavý ilustrátorský workshop. Podujatie sa uskutoční v detskom oddelení Knižnice Jána Henkela v Levoči o 10.00 hod. Určené je žiakom prvého stupňa ZŠ.

Názov prímateľa
Knižnica Jána Henkela v Levoči

Celkový rozpočet:
2 750,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €