Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ČAROVNÁ STUDNIČKA

Krátky opis
Projekt Čarovná studnička v sebe zahŕňa sériu aktivít venovaných tradičnej ľudovej kultúre, ale i súčasnému modernému tvoreniu - hlavnými aktivitami projektu sú hudobno-tanečné a remeselné tvorivé dielne, vzdelávacie aktivity, stretnutia, prezentácie zvykov...
Fotogaléria
Názov podujatia
Drôtom vypletané - remeselný kurz

Miesto konania / kraj
Rimavská Sobota / Rimavská Sobota

Termín konania
02.11.2022 - 16.11.2022

Popis projektu

Drôtom vypletané - Remeselný kurz pre dospelých oboznámi účastníkov s históriou a súčasným využitím drotárskeho remesla. Počas lekcií kurzu si účastníci vyskúšajú rôzne techniky opletania drôtom pri výrobe šperkov a dekorácií. Lektor kurzu: Július Bútora.

Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
8 412,00 €

Výška podpory:
6 500,00 €