Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Biomorfný dizajn drevenej kabelky

Krátky opis
Zuzana Krenželáková - Transformácia formy Open Studio visit 23.10. - 24.10.2022 Strojárenská 1065/3, 04001 Košice Zuzana Krenželáková sa vo výstave z názvom "Transformácia formy" zamýšľa nad otázkami identity, sebapoznania a naplnenia vlastného potenciálu, ktoré podliehajú ilúzií sveta, v ktorom žijeme. Do popredia kladie túžbu po poznaní, ktorá sa stáva najdôležitejším aspektom k vlastnej transformácií. Ústredným dielom výstavy je drevená kabelka pohybujúca sa na rozhraní sochy a dizajnu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Transformácia formy

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
23.10.2022 - 24.10.2022

Popis projektu
Zuzana Krenželáková sa vo výstave z názvom "Transformácia formy" zamýšľa nad otázkami identity, sebapoznania a naplnenia vlastného potenciálu, ktoré podliehajú ilúzií sveta, v ktorom žijeme.
Do popredia kladie túžbu po poznaní, ktorá sa stáva najdôležitejším aspektom k vlastnej transformácií.
Zuzana Krenželáková (1993) absolventka magisterského štúdia ateliéru
slobodnej kreativity 3D Fakulty umení Technickej univerzity v Košiciach. V súčasností pôsobí v oblasti dizajnu, ktorý vyštudovala na Strednej odbornej škole drevárskej v Spišskej Novej Vsi odkiaľ aj pochádza.
Názov prímateľa
Zuzana Krenželáková

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
1 040,00 €