Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

LiteraTÚRA

Krátky opis
Pozývame Vás na ďalšiu zo série besied v rámci projektu LiteraTÚRA. Tentokrát sa stretneme s Michaelou Ellou Hajdukovou, autorkou románov pre ženy. Príbehy, ktoré píše, sú charakteristické tým, že sa odohrávajú v súčasnosti, zároveň sčasti v minulosti a tiež vo svete medzi nebom a zemou. Tešíme sa na Michaela Ella Hajduková - autorka v Centre Podtatranskej knižnice v Poprade (Podtatranská 1) už 20.10.2022 o 16.30. Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
LiteraTÚRA - beseda s Michaelou Ellou Hajdukovou

Miesto konania / kraj
Poprad / Poprad

Termín konania
20.10.2022

Popis projektu
Pozývame Vás na ďalšiu zo série besied v rámci projektu LiteraTÚRA. Tentokrát sa stretneme s Michaelou Ellou Hajdukovou, autorkou románov pre ženy. Príbehy, ktoré píše, sú charakteristické tým, že sa odohrávajú v súčasnosti, zároveň sčasti v minulosti a tiež vo svete medzi nebom a zemou.
Tešíme sa na https://www.facebook.com/michaelaellahajdukova?__cft__[0]=AZURreLN7Uf4bdB58qCzmTrbLG2_U4zAQxovKJ4_b8TCgKuSkfqSyA_cjMHNA2gubiQ5BCFV8LRYuBb_TLKz97ea1a65MrtNwYh9da0ljViDhXGCbszvyKcc8aLYiZLudXgJ4bHaQM73OKuePkA3TocD7v7O1jn2xDyTk-xIiq4MAebmrPjwhKIC80clkNouQFY&__tn__=-]K-R" style="color: rgb(49, 67, 132); transition: color 400ms ease 0s, background-color 400ms ease 0s;">Michaela Ella Hajduková - autorka v Centre Podtatranskej knižnice v Poprade (Podtatranská 1) už 20.10.2022 o 16.30.
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Názov prímateľa
Podtatranská knižnica v Poprade

Celkový rozpočet:
1 685,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €