Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

LiteraTÚRA

Krátky opis
Pozývame Vás na besedu s Petrom Šloserom v Centre Podtatranskej knižnice v Poprade (Podtatranská 1) 19.10.2022 o 16.30. Peter Šloser, vlastným menom Peter Chudý, je bývalý policajt, ktorý stál pri zrode elitného policajného útvaru NAKA a kariéru ukončil s hodnosťou plukovník. V súčasnosti sa venuje písaniu detektívok. Tešíme sa na spoločné stretnutie s Vami! Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
LiteraTÚRA - beseda s Petrom Šloserom

Miesto konania / kraj
Poprad / Poprad

Termín konania
19.10.2022

Popis projektu

Pozývame Vás na besedu s Petrom Šloserom v Centre Podtatranskej knižnice v Poprade (Podtatranská 1) 19.10.2022 o 16.30. 
Peter Šloser, vlastným menom Peter Chudý, je bývalý policajt, ktorý stál pri zrode elitného policajného útvaru NAKA a kariéru ukončil s hodnosťou plukovník. V súčasnosti sa venuje písaniu detektívok. 

Tešíme sa na spoločné stretnutie s Vami! 

Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Podtatranská knižnica v Poprade

Celkový rozpočet:
1 685,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €