Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Stonožkové čítanie 2022 - kampaň na podporu čítania detí

Krátky opis
Besedy s workshopmi o tvorbe komiksov so spisovateľkou a autorkou komiksov Klárou Smolíkovou
Fotogaléria
Názov podujatia
Stonožkové čítanie s Klárou Smolíkovou

Miesto konania / kraj
Stará Ľubovňa / Stará Ľubovňa

Termín konania
25.10.2022 - 26.10.2022

Popis projektu

Besedy s workshopmi o tvorbe komiksov vedie autorka komiksov, spisovateľka, lektorka Klára Smolíková, sú určené pre žiakov 2. stupňa ZŠ (piataci, šiestaci).

Názov prímateľa
Ľubovnianska knižnica

Celkový rozpočet:
4 800,00 €

Výška podpory:
4 200,00 €