Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Stonožkové čítanie 2022 - kampaň na podporu čítania detí

Krátky opis
Divadelné predstavenie o Williamovi Shakespearovi a jeho tvorbe v podaní Divadla Féder teáter s nadväzným workshopom
Fotogaléria
Názov podujatia
Nech žije kráľ! - divadelné predstavenie

Miesto konania / kraj
Stará Ľubovňa / Stará Ľubovňa

Termín konania
16.09.2022

Popis projektu

Divadelné predstavenie na motívy hier Williama Shakepeara a nadväzný workshop Výlet do renesancie, ktorý účastníkom priblíži dobové odevy, tance a zvyky, sú určené pre žiakov 2. stupňa ZŠ (8. a 9. ročník) a stredné školy.

Názov prímateľa
Ľubovnianska knižnica

Celkový rozpočet:
4 800,00 €

Výška podpory:
4 200,00 €