Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižničný kaleidoskop

Krátky opis
Prostredníctvom projektu knižnica sprístupňuje verejnosti pestrú paletu rozmanitých podujatí, rozvíja čitateľskú a informačnú gramotnosť, prináša spestrenie kultúrneho života a zlepšuje literárny rozhľad obyvateľov, podporuje kreativitu, ponúka priestor pre aktívne trávenie voľného času a rozvíja sociálne interakcie rôznych skupín používateľov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Posunkovanie s Róbertom Šarinom

Miesto konania / kraj
Veľký Krtíš / Veľký Krtíš

Termín konania
21.10.2022

Popis projektu

 Hontiansko-novohradská knižnica A. H. Škultétyho vo Veľkom Krtíši pripravila dňa 21.októbra 2022 o 9:00 a 10:00 hod.  pre deti zaujímavé besedy s lektorom pre nepočujúcich Róbertom Šarinom, ktorý ich uvedie do každodenného života zdravotne znevýhodnených spoluobčanov a zároveň naučí základy posunkovej reči.


Názov prímateľa
Hontiansko-novohradská knižnica A. H. Škultétyho

Celkový rozpočet:
4 223,00 €

Výška podpory:
3 800,00 €