Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Prepni na Revúcu

Krátky opis
Divadelné predstavenie
Fotogaléria
Názov podujatia
Sen svätojánskej noci

Miesto konania / kraj
Rožňava / Rožňava

Termín konania
20.10.2022

Popis projektu

Divadelný festival Slovenské kortyny pokračuje ďalším vynikajúcim predstavením. Tentoraz vás pozývame ku našim susedom do Rožňavy. Vo štvrtok 20. októbra o 19:00 hod. sa v Divadle Actores Rožňava môžete tešiť na legendárnu klasiku Williama Shakespeara plnú humoru a vtipu, Sen svätojánskej noci, v originálnom podaní hercov Divadla ASTORKA Korzo 90.

Názov prímateľa
Mesto Revúca

Celkový rozpočet:
311 910,00 €

Výška podpory:
237 618,00 €