Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Keď sa začítame 4

Krátky opis
Literárny večer: Anasoft litera 2022, debata o aktuálnej pätici nominovaných kníh
Fotogaléria
Názov podujatia
Literárny večer: Anasoft litera 2022

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
27.10.2022

Popis projektu

Pozývame vás na klasický októbrový literárny večer, v ktorom sa budeme venovať knihám nominovaným na cenu Anasoft litera 2022.

Z desiatky sa stala deviatka, následne päťka a 26.10.2022 porota vyberie laureáta, teda pomyselnú jednotku.
My si však štandardne predstavíme celú päťku, hoci bližšie sa budeme venovať najmä knihe, ktorá získa cenu Anasoft litera ako aj knihe, ktorá získa cenu čitateľov.
V tomto roku sme v Humennom hostili viacerých finalistov (Jana Micenková, Balla, Nicol Hochholczerová, Ivana Dobrákovová, Marek Vadas, Ivan Medeši), počas aktuálneho LV si ich opäť pripomenieme.
Pre účastníkov bude pripravený kvíz s knižnou odmenou pre najväčšieho znalca.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.  

Názov prímateľa
Vihorlatská knižnica v Humennom

Celkový rozpočet:
5 200,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €