Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávame umením

Krátky opis
Maľované stopy-Hra s otlačkami , technika: dotváraná monotypia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Výtvarné a remeselné kreácie - Maľované stopy

Miesto konania / kraj
Levice / Levice

Termín konania
19.10.2022

Popis projektu

Maľované stopy-Hra s otlačkami , technika: dotváraná monotypia.

Monotypia je grafická technika na rozhraní maľby a grafiky. Maľby preto, lebo používame maliarske techniky a grafiky preto, lebo hotovú maľbu otláčame. A prečo má v názve MONO? Lebo vzniká iba jeden výtlačok.

Názov prímateľa
REGIONÁLNE OSVETOVÉ STREDISKO V LEVICIACH

Celkový rozpočet:
20 000,00 €

Výška podpory:
14 000,00 €