Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme a tvorme v knižnici

Krátky opis
Stretnutie s regionalným historikom Mgr. Matejom Starjákom PhD.
Fotogaléria
Názov podujatia
Neznámy Zemplín 3

Miesto konania / kraj
Michalovce / Michalovce

Termín konania
27.10.2022

Popis projektu

Dňa 27. 10. 2022 v priestoroch knižnice privítame regionálneho  historika Mgr. Mateja Starjaka PhD., ktorý nás prevedie prednáškou Neznámy Zemplín 3. Odprezentuje nám jednu z najstarších a najvýznamnejších škôl na Zemplíne  Gymnázium Pavla Horova v Michalovciach, jej históriu, významné osobnosti a udalosti , ciele a motiváciu tejto vzdelávacej inštitúcie. Škola so 100 ročnou tradíciou sa vyznačuje tým, že v jej radoch pedagógov bolo nemálo výnimočných osobnosti a v radoch študentov mnoho mimoriadnych talentov. Má bohaté tradície, ktoré spolu s radom tvorivých pedagógov vytvárali a udržiavali študenti.

 

Názov prímateľa
Zemplínska knižnica Gorazda Zvonického v Michalovciach

Celkový rozpočet:
5 550,00 €

Výška podpory:
4 900,00 €