Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tvorba hudobných diel a ich verejná prezentácia

Krátky opis
Poľský súbor KWARTLUDIUM uvedie vo svetovej premiére novú skladbu Petra Machajdíka s názvom KRYPTA pre husle, klavír, basový klarinet a klavír
Fotogaléria
Názov podujatia
Premiéra skladby Petra Machajdíka KRYPTA

Miesto konania
Poľsko

Termín konania
29.10.2022

Popis projektu

V rámci medzinárodného hudobného festivalu NeoArte: Syntezator sztuki uvedie poľský súbor KWARTLUDIUM vo svetovej premiére novú skladbu Petra Machajdíka s názvom KRYPTA pre husle, klavír, basový klarinet a klavír. Dielo vzniklo na žiadosť poľských hudobníkov.

Koncert sa uskutoční v sobotu 29. októbra 2022 v NOMUS / New Art Museum v Gdańsku (Jaracza 14, Gdańsk).


Kwartludium

Dagna Sadkowska – husle
Piotr Nowicki – klavír
Michał Górczyński – basový klarinet
Paweł Nowicki – bicie nástroje


Celý program festivalu sa nachádza na stránke https://neoarte.pl/program-2022

Názov prímateľa
Peter Machajdík

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
4 052,00 €