Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme a tvorme v knižnici

Krátky opis
Stretnutie s cestovateľom, prednáška spojená s prezentáciou
Fotogaléria
Názov podujatia
Po stopách Noemovej archy

Miesto konania / kraj
Michalovce / Michalovce

Termín konania
27.10.2022

Popis projektu

Mgr. Lucián Gonda, vašnivý cestovateľ,pedagóg má rad netradičné cesty, na ktorých spoznáva kultúru a ľudí navštevovaných krajin. Lucián Gonda nás zoberie na cestu Po stopách Noemovej archy. Gruzínsko, Armensko, Azerbajdžan - krajiny veľmi podobné no zároveň tak rozmanité. Tri národy, tri náboženstvá, časť spoločnej histórie v Sovietskom zväze, a nad všetkým tróniaci Ararat, na ktorom pristál Noe so svojou archou. Spoločne sa prejdeme majestátnym Kaukazom, navštívime chýrne vinice, pozrieme sa do rodného mesta Josifa Stalina, v Arménsku kláštor Tatev a v Azerbajdžane osobitú dedinku Chinalik. 

Názov prímateľa
Zemplínska knižnica Gorazda Zvonického v Michalovciach

Celkový rozpočet:
5 550,00 €

Výška podpory:
4 900,00 €