Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme a tvorme v knižnici

Krátky opis
Interaktívne podujatie zamerané na propagáciu a zatraktívnenie čítania literatúry určenej deťom. Obsahuje 4 druhy aktivít: zážitkové čítanie "strašidelných" príbehov, súťaž Miss ježibaba, ples a ilustrovanie "strašidelných" príbehov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Miss Ježibaba a iné hororozprávky v knižnici

Miesto konania / kraj
Michalovce / Michalovce

Termín konania
27.10.2022

Popis projektu

Miss Ježibaba a iné hororozprávky je podujatie zamerané predovšetkým na propagáciu a zatraktívnenie čítania literatúry určenej deťom. Neboj sa ! a iné hororozprávky  - kniha slovenských ľudových rozprávok od Pavla Dobšinského. Neboj sa! – zvolal by rozprávkový hrdina Nebojsa a isto by dodal: kto sa bojí báť, môže prísť o veľa fantastických, vzrušujúcich a krásne mrazivých zážitkov. Ide predovšetkým o súťaž najšikovnejších ježibabiek  v čítaní. Súťažiaci odprezentujú najzaujímavejšie zaklínadla, najoriginálnejšie menu na čarodejnícky ples, pokúsia sa čítať hrôzostrašné príbehy rôznym spôsobom, vysvetľovať záhadný rozprávkový slovník a prejaviť sa aj ako ilustrátori tých najstrašnejších príbehov. Nesmú chýbať ani originálne kostýmy.


Názov prímateľa
Zemplínska knižnica Gorazda Zvonického v Michalovciach

Celkový rozpočet:
5 550,00 €

Výška podpory:
4 900,00 €