Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Lebo na nich záleží...

Krátky opis
Porozprávame sa o tom, ako môžeme byť nápomocní svojim opereným (nielen) sídliskovým susedom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Vtáctvo - súčasť sídliskového sveta. Ako pomáhať vtáčikom v meste?

Miesto konania / kraj
Ružomberok / Ružomberok

Termín konania
24.10.2022

Popis projektu

Pozývame na prednášku dobrovoľníčky Mgr. Ivany Rousekovej: Vtáctvo - súčasť sídliskového sveta. Porozprávame sa, akým spôsobom môžeme byť nápomocní našim opereným susedom (nielen) na sídliskách.

Stretnutie je určené širokej verejnosti. Tešíme sa na vás!


Podujatie v rámci projektu Lebo na nich záleží... z verejných zdrojov podporil https://www.fpu.sk/sk/" style="color: rgb(199, 47, 65); outline: none; transition: all 0.7s ease 0s;">Fond na podporu umenia, hlavný partner projektu.
N
a tomto verejnom podujatí budú vyhotovované fotografie prevádzkovateľom Mestská knižnica Ružomberok za účelom propagácie na webovom sídle, facebookovej stránke a neperiodických materiáloch prevádzkovateľa, prípadne ďalších médiách. Účasťou na podujatí súhlasíte s ich zverejnením.

Názov prímateľa
Mestská knižnica Ružomberok

Celkový rozpočet:
1 700,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €