Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Divadelná jeseň

Krátky opis
Festival vznikol ako prehliadka neprofesionálnych divadiel zo Slovenska v deväťdesiatych rokoch minulého storočia. Spoločným menovateľom všetkých podujatí je prezentovať neprofesionálne divadlo. Deň plný divadelných predstavení pod názvom Divadelná sobota.
Fotogaléria
Názov podujatia
Divadelná jeseň - Divadelná sobota

Miesto konania / kraj
Tomášovce / Lučenec

Termín konania
05.11.2022

Popis projektu

Festival vznikol ako prehliadka neprofesionálnych divadiel zo Slovenska v deväťdesiatych rokoch minulého storočia.
Spoločným menovateľom všetkých podujatí je prezentovať neprofesionálne divadlo. Deň plný divadelných predstavení pod názvom Divadelná sobota.

Názov prímateľa
Novohradské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
4 270,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €