Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Škrupinkárske hoby - do neskajšej doby

Krátky opis
Slávnostný program pri príležitosti 15.výročia vzniku mužskej speváckej skupiny Škrupinka z Trenčína
Fotogaléria
Názov podujatia
Škrupinkárske hoby do neskajšej doby

Miesto konania / kraj
Trenčín / Trenčín

Termín konania
04.11.2022

Popis projektu

Slávnostný program, v ktorom budú prezentované nielen staršie, ale aj úplne nové programové čísla mužskej speváckej skupiny Škrupinka. Uvidíte nielen zmes zobrazujúcu rôzne formy tradičnej ľudovej kultúry, ale hlavne kompozíciu reflektujúcu presah tradičného do dnešnej doby a vplyvy na kultúrne vyžitie jednotlivcov a lokálnych komunít. Ako hostia vystúpia folklórny súbor Nadšenci z Trenčína a Ľudová hudba Metoše z Českej republiky.

Názov prímateľa
ŠKRUPINKA Trenčín

Celkový rozpočet:
5 180,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €