Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Výstavný program Galérie Čin Čin na rok 2022

Krátky opis
Autorka pripravuje výber zo svojich najnovších prác z posledných troch rokov v kombinácii s novými prácami a site specific inštaláciu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Emőke is Divine

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
21.10.2022 - 18.11.2022

Popis projektu

Autorka pripravuje výber zo svojich najnovších prác z posledných troch rokov v kombinácii s novými prácami a  site specific inštaláciu. Ide o súbor diel, ktoré využívajú nájdený, už používaný, prevažne spotrebný materiál, pričom významovo začleňuje jeho osobitý charakter a odkaz v kombinácii s novými zásahmi. Charakteristickým elementom je snaha o vnesenie funkčnej stránky do jednotlivých diel, ktoré reflektujú typickú, charakteristickú túžbu ženy o krásu a snahu o dokonalosť.  Táto snaha občas hraničí s nezmyselným úsilím veci vylepšovať a s ochranárskym ošiaľom. Tvorí artefakty, ktoré vďaka týmto snahám menia zásadne význam použitých dielcov a v celku vyznievajú podivne. 

Názov prímateľa
Galéria Čin Čin

Celkový rozpočet:
9 900,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €