Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávacie aktivity 2022

Krátky opis
Koncert pre otvorené okná Dobšinského sadu je organizovaný pri príležitosti Medzinárodného dňa hudby a cieľom podujatia je spojenie viacerých hudobných žánrov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert pre otvorené okná Dobšinského sadu

Miesto konania / kraj
Žilina / Žilina

Termín konania
16.10.2022

Popis projektu

Koncert pre otvorené okná Dobšinského sadu je organizovaný pri príležitosti Medzinárodného dňa hudby a cieľom podujatia je spojenie viacerých hudobných žánrov. Publikum sa môže tešiť na obľúbený folklór ale aj jazz, soul, pop a ďalšie známe melódie domácich i zahraničných piesní. Súčasťou koncertu sú aj sprievodné aktivity pre mladších i starších. Podujatie má čiastočný eko charakter - v rámci zachovania čo najväčšej ohľaduplnosti voči prírode. 

Názov prímateľa
Krajské kultúrne stredisko v Žiline

Celkový rozpočet:
21 940,00 €

Výška podpory:
16 000,00 €