Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tvorivá literatúra

Krátky opis
Štvrté podujatie v rámci projektu Tvorivá literatúra pomôže knižným štipendistom s ich zručnosťou písať kvalitné literárne a publicistické texty. Pod vedením lektorky Barbory Vanickej si to vyskúšajú v priestore History Art & Music Clubu v Humennom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Tvorivé písanie

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
26.10.2022

Popis projektu

Projekt Tvorivá literatúra je zameraný na vývoj mladých knižných štipendistov a prináša zaujímavé workshopy aj pre ich pedagógov. V poradí štvrté podujatie je venované iba štipendistom, ktorý si pod vedením lektorky Barbory Vanickej pokúsia zlepšiť svoju zručnosť písať kvalitnejšie texty v oblasti literatúry a publicistiky. Workshop Tvorivé písanie prebehne v stredu, 26. októbra 2022, v priestore History Art & Music Clubu v Humennom o 15:00 hod.

Názov prímateľa
HumnoArt

Celkový rozpočet:
1 700,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €