Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ČAROVNÁ STUDNIČKA

Krátky opis
Projekt Čarovná studnička v sebe zahŕňa sériu aktivít venovaných tradičnej ľudovej kultúre, ale i moderným tvorivým technikám.
Fotogaléria
Názov podujatia
Jesenné dekorácie

Miesto konania / kraj
Hnúšťa / Rimavská Sobota

Termín konania
03.11.2022

Popis projektu

Pozývame všetkých záujemcov na jesennú tvorivú dielňu venovanú výrobe malých textilných dekorácií. Tvorivá dielňa sa zrealizuje v Hnúšti 3. novembra 2022 so začiatkom o 13,00.

Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
8 412,00 €

Výška podpory:
6 500,00 €