Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Podajme tradíciu nasledovníkom

Krátky opis
výtvarný kurz pre neprofesionálnych výtvarníkov -inšpirácia v dejinách umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Podajme tradíciu nasledovníkom/Učíme sa umeniu/ KLIMT

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
25.10.2022

Popis projektu

Výtvarny kurz pod názvom KLIMT, - maľba  podľa autora Gustava Klimta rakúskeho maliara secesie s využitím detailnych prvkov zlatej farby. Kurz  zameraný nielen na maľbu, ale aj na teoretickú časť o maliarovi a tvorbe.

Názov prímateľa
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

Celkový rozpočet:
6 190,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €