Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme

Krátky opis
Podpora čítania
Fotogaléria
Názov podujatia
Literatúra v Radnici: Má rozprávka krídla?

Miesto konania / kraj
Pezinok / Pezinok

Termín konania
24.10.2022

Popis projektu

Literatúra v Radnici je pravidelné podujatie, ktoré organizuje Malokarpatská knižnica v Pezinku,

Tentokrát sa stretneme v Radnici s Veronikou Šikulovou, ktorej aktuálne vychádza kniha Zelená pošta a s Júliusom Belanom, ktorému nedávno vyšla kniha Dračie hokejky.

Na tému - ako to vlastne je s tou detskou literatúrou, aké sú súčasné trendy a čo sa číta a nečíta sa porozprávajú s Katarínou Cigánovou

Miesto: Radnica café a vine bar. M.R.Štefánika 1, Pezinok

24. október 2022 o 19.00 hod

Názov prímateľa
Malokarpatská knižnica v Pezinku

Celkový rozpočet:
3 300,00 €

Výška podpory:
2 300,00 €