Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Slovom a obrazom - súťaž talentov

Krátky opis
Súťaž Slovom a obrazom je prvou svojho druhu na území kraja. Jej vyhlasovateľom bol Odbor kultúry KSK, hlavným organizátorom Centrum kultúry Košického kraja, kultúrna organizácia Košického samosprávneho kraja, v spolupráci s ďalšími kultúrno-osvetovými zariadeniami v kraji.
Fotogaléria
Názov podujatia
Výstava ocenených diel

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
26.10.2022 - 30.11.2022

Popis projektu

Vyhodnotenie súťaže a vernisáž premiérovej výstavy ilustrovanej poézie organizujeme 26. októbra 2022 o 16.00 v čitárne Verejnej knižnice Jana Bocatia na Hviezdoslavovej 5 v Košiciach. V rámci slávnostného otvorenia bude do života uvedená aj kniha s rovnomerným názvom „Slovom a obrazom“. Záujemcovia si diela budú môcť pozrieť v priebehu budúceho roku aj v ďalších mestách a obciach Košického kraja. Samotné podujatie pomohlo vyhľadať talenty z radov mládeže a dospelých, umožnilo im  prezentovať svoju tvorbu publikačne, pred širokou verejnosťou prostredníctvom výstavy a v neposlednom rade v online priestore na web stránkach organizátora. Výstava bude sprístupnená do 30. novembra 2022 počas otváracích hodín Verejnej knižnice Jana Bocatia v Košiciach.

Názov prímateľa
Centrum kultúry Košického kraja

Celkový rozpočet:
1 700,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €