Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítanie je "in"

Krátky opis
Program na podporu čítania
Fotogaléria
Názov podujatia
Literatúra v Radnici: Má rozprávka krádla?

Miesto konania / kraj
Pezinok / Pezinok

Termín konania
24.10.2022

Popis projektu

Pozývame do Radnice na pravidelné stretnutie s literatúrou.

Tentokrát budú hosťami Veronika Šikulová, ktorej aktuálne vychádza nová kniha Zelená pošta a Július Belan, ktorému nedávno vyšli Dračie hokejky.

O tom, ako je to s detskou literatúrou u nás budú debatovať s Katarínou Cigánovou.

Miesto konania: Radnica Café a Vine bar M.R.Štefánika 1, Pezinok - Budova historickej radnice

24. októbra v tradičnom čase 19.00.Názov prímateľa
Malokarpatská knižnica v Pezinku

Celkový rozpočet:
20 000,00 €

Výška podpory:
17 000,00 €