Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

FRAŠTACKÝ TŔŇ 2021 - 14. ročník bienále medzinárodnej súťaže kresleného humoru

Krátky opis
Aký druh energie sa páči karikaturistom? A ako ho dokážu spodobiť? To sa rozhodli zistiť organizátori v 14. ročníku medzinárodnej súťaže kresleného humoru FRAŠTACKÝ TŔŇ a vybrali tému "ENERGIA". Vyhlásenie výsledkov 14. ročníka a ďalšie zaujímavé udalosti sa uskutočnili 30.09.2022.
Fotogaléria
Názov podujatia
FRAŠTACKÝ TŔŇ 2021 - 14. ročník bienále medzinárodnej súťaže kresleného humoru - Otvorenie výstavy Fraštacký tŕň 2022.

Miesto konania / kraj
Hlohovec / Hlohovec

Termín konania
30.09.2022

Popis projektu

Výstavu Fraštacký tŕň 2022 predstavil riaditeľ súťaže, karikaturista Fero Bojničan. Výstava približuje návštevníkom Výstavnej siene Vlastivedného múzea na Rázusovej 6 v Hlohovci víťazné práce 14. ročníka súťaže ale i súťažné práce ostatných karikaturistov, zoradených abecedne podľa štátov, z ktorých práce poslali. Ich vtipný a veru niekedy aj poriadne ostrý pohľad na tému ENERGIA pobaví návštevníkov výstavy až do 30. októbra 2022. Možno si vyberú aj svoj naj kreslený obrázok a zahlasujú v ankete o Cenu diváka. 

Názov prímateľa
EX LIBRIS AD PERSONAM HLOHOVEC

Celkový rozpočet:
3 700,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €