Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Svoj príbeh rozpráva 4

Krátky opis
Beseda s rozhlasovou hlásateľkou Boženou Farhatovou - Popadičovou
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda s Boženou Farhatovou - Popadičovou

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
18.10.2022

Popis projektu

...správy čítala doktorka Božena Popadičova. S touto vetou sa končilo mnoho spravodajských relácií Československého rozhlasu na Slovensku v 70tych rokoch.

Bývalá hlásateľka, neskôr zahraničná korešpondentka, sa aj dnes vyznačuje krásnou, čistou, ľubozvučnou slovenčinou, perfektnou výslovnosťou a nesmierne príjemným hlasom.

Pozývame vás na besedu s jednou z najvýraznejších hlásateľských osobností svojej doby, ktorá bude spojená s diskusiou o autorkinej knihe – Habibi Libanon.


Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


Názov prímateľa
Vihorlatská knižnica v Humennom

Celkový rozpočet:
2 300,00 €

Výška podpory:
1 800,00 €