Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Krajina kníh

Krátky opis
V rámci projektu Krajina kníh realizujeme besedy so slovenskými autormi kníh pre deti a mládež. V októbri nás navštívi spisovateľ Valentín Šefčík, ktorý deťom porozpráva o svojej básnickej tvorbe pre deti.
Fotogaléria
Názov podujatia
V Krajine kníh s Valentínom Šefčíkom

Miesto konania / kraj
Levoča / Levoča

Termín konania
11.10.2022

Popis projektu

11. októbra o 14.00 hod. vás srdečne pozývame do Knižnice Jána Henkela v Levoči na besedu so spisovateľom Valentínom Šefčíkom, ktorý nám predstaví svoju básnickú tvorbu pre deti. 

Názov prímateľa
Knižnica Jána Henkela v Levoči

Celkový rozpočet:
2 750,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €