Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Veľká výprava knižným svetom

Krátky opis
Červ, Vlk, Volavka alebo Kukučka? Nielen tieto zvieratá, ale aj mnohé ďalšie majú čestné miesto na obálkach kníh mladého autora kriminálnych príbehov, Františka Kozmona. Okrem zaujímavého rozprávania o autorovej tvorbe bude príležitosť podebatovať o všetkom, čo návštevníkov bude zaujímať.
Fotogaléria
Názov podujatia
V napätí až do posledného listu

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
20.10.2022

Popis projektu

Červ, Vlk, Volavka alebo Kukučka? Nielen tieto zvieratá, ale aj mnohé ďalšie majú čestné miesto na obálkach kníh mladého autora kriminálnych príbehov, Františka Kozmona. Jeho tituly sú veľmi obľúbené, preto veríme, že táto lákavá ponuka stretnutia s úspešným spisovateľom zaujme a strávite príjemné popoludnie v našej knižnici.
Okrem zaujímavého rozprávania o autorovej tvorbe bude príležitosť podebatovať o všetkom, čo návštevníkov bude zaujímať.
Tešíme sa na stretnutie už vo štvrtok 20.októbra 2022 o 16.00 hod. v Hornonitrianskej knižnici na Záhradníckej ulici 21.

Názov prímateľa
Hornonitrianska knižnica v Prievidzi

Celkový rozpočet:
3 889,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €