Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárnymi chodníkmi hornej Nitry

Krátky opis
Viete, čo je ukryté "Medzi riadkami"? O príbehoch spoza písacieho stola príde porozprávať obľúbená spisovateľka z našich končín, Lenka Gahérová.
Fotogaléria
Názov podujatia
Medzi riadkami

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
13.10.2022

Popis projektu

Viete, čo je ukryté "Medzi riadkami"? Určite ste už niekedy uvažovali nad tým, ako prebieha tvorba takého spisovateľa.  Nielen o tom, ale aj o príbehoch spoza písacieho stola nám príde porozprávať obľúbená spisovateľka z našich končín, Lenka Gahérová. Na rozhovor s autorkou, ktorá píše pre malých čitateľov aj pre dospelých, sa môžete tešiť už vo štvrtok  13. 10. 2022 o 10:30 hod. v knižnici na Záhradníckej ulici 21 v Prievidzi.


Názov prímateľa
Hornonitrianska knižnica v Prievidzi

Celkový rozpočet:
2 000,00 €

Výška podpory:
1 800,00 €