Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tanečný seminár - metodika ľudového tanca 7

Krátky opis
Tanečný seminár pre pedagógov ľudového tanca vo folklórnych kolektívoch, ZUŠ, MŠ a ZŠ zameraný na praktické i teoretické poznatky z výučby ľudových tancov
Fotogaléria
Názov podujatia
Tanečný seminár - metodika ľudového tanca 7

Miesto konania / kraj
Rudník / Myjava

Termín konania
05.10.2022 - 16.10.2022

Popis projektu

Účasťou na seminári môžete získať: Inovované informácie o tvorbe metodiky vyučovania pre rôzne vekové kategórie vychádzajúce z konštruktívnej pedagogiky a odbornej praxe lektorov,informácie o tanečnom a hudobnom folklóre,základy choreografie a dramaturgie, osobné konzultácie.

Názov prímateľa
Centrum tradičnej kultúry v Myjave

Celkový rozpočet:
3 159,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €