Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

JAMA – 76. ročník Milana Adamčiaka

Krátky opis
JAMA je podujatie venované intermediálnemu umeniu, hľadajúce priestor na dialóg rôznych umeleckých foriem, médií a životných skúseností.
Fotogaléria
Názov podujatia
JAMA – 76. ročník Milana Adamčiaka

Miesto konania / kraj
Banská Štiavnica / Banská Štiavnica

Termín konania
14.10.2022 - 16.10.2022

Popis projektu

JAMA je podujatie venované intermediálnemu umeniu, hľadajúce priestor na dialóg rôznych umeleckých foriem, médií a životných skúseností. Spája tvorcov a účastníkov z rôznych prostredí. Ak je to možné, snaží sa o aktívnu účasť návštevníkov, miestnej komunity a študentov. Každoročné vydania sú číslované na počesť Adamčiakových nedožitých narodenín. 76. ročník sa uskutoční 14. a 15. októbra v Banskej Štiavnici a Banskej Belej.


Názov prímateľa
ooo

Celkový rozpočet:
28 580,00 €

Výška podpory:
25 000,00 €