Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Cena za architektúru CE ZA AR 2022

Krátky opis
Slávnostné odovzdávanie ocenení laureátom 21. ročníka Ceny za architektúru.
Fotogaléria
Názov podujatia
Galavečer CE ZA AR 2022

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
06.10.2022

Popis projektu

Ocenenie Cena za architektúru CE ZA AR, ktorého vyhlasovateľom je Slovenská komora architektov, už 21 rokov upozorňuje na spoločenskú váhu architektúry a profesionálnych výkonov slovenských architektov a architektiek. Jeho prínos pre rozvoj kultúry a prostredia pre zdravý život ľudí je vzhľadom na súčasnú globálnu situáciu ešte významnejší. CE ZA AR vytvára okrem samotného ocenenia aj priestor na diskusiu o vplyve architektúry na kvalitu nášho života.

Všetkých fanúšikov a fanúšičky slovenskej architektúry pozývame sledovať priamy prenos z vyhlásenia laureátov. Už tento štvrtok 6. októbra 2022 na Dvojke (RTVS) ako aj v online vysielaní!

Nominované diela a viac informácií: https://cezaar.tv/tyzden-sucasnej-slovenskej-architektury/

Názov prímateľa
Inštitút Slovenskej komory architektov (ISKA)

Celkový rozpočet:
218 500,00 €

Výška podpory:
30 000,00 €