Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Škultétyho rečňovanky

Krátky opis
Slávnostné vyhodnotenie 31. ročníka celoslovenskej súťaže vo vlastnej literárnej tvorbe žiakov základných a stredných škôl Škultétyho rečňovanky
Fotogaléria
Názov podujatia
Škultétyho rečňovanky

Miesto konania / kraj
Veľký Krtíš / Veľký Krtíš

Termín konania
07.10.2022

Popis projektu

Hontiansko-novohradská knižnica A. H. Škultétyho vo Veľkom Krtíši uskutoční dňa 7. októbra 2022 o 11:00 hod.  slávnostné vyhodnotenie 31. ročníka celoslovenskej súťaže vo vlastnej literárnej tvorbe žiakov základných a stredných škôl Škultétyho rečňovanky v Obradnej sieni Mestského úradu, kde si najlepší literáti prevezmú ocenenia z rúk Ing. Dalibora Surkoša, primátora mesta. Následne sa v komunitnej miestnosti uskutočnia autorské prezentácie ocenených prác v rámci rozborového seminára vedeného odbornou porotou. Sprievodnými podujatiami budú besedy so spisovateľmi pre deti i dospelých čitateľov.

Názov prímateľa
Hontiansko-novohradská knižnica A. H. Škultétyho

Celkový rozpočet:
2 556,00 €

Výška podpory:
2 300,00 €