Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Mladý, hybaj do knižnice!

Krátky opis
Cieľom projektu je podpora čítania prostredníctvom pravidelného organizovania zaujímavých a rôznorodých stretnutí nielen s autormi kníh, ale aj s osobnosťami, ktoré sa podieľajú na kultúrnom a spoločenskom dianí v rôznych oblastiach kultúry. Stretnutiami čitateľov s pozvanými chceme podporiť záujem o čítanie a literatúru, umožniť čitateľom nahliadnuť do zákulisia jednotlivých profesií, dať priestor živej interakcii a prezentovať fond našej knižnice.
Fotogaléria
Názov podujatia
Mladý, hybaj do knižnice s Radoslavom Hoppejom

Miesto konania / kraj
Levoča / Levoča

Termín konania
06.10.2022

Popis projektu

Po letnej prestávke pokračujeme v besedách s inšpiratívnymi ľuďmi, medzi ktorých nepochybne patrí aj autor blogu “Nie je túra bez Štúra”. Cestovateľ Radoslav Hoppej nám prezradí pikošky zo svojich ciest po Slovensku. 

Organizované podujatie pre študentov SŠ. 

Názov prímateľa
Knižnica Jána Henkela v Levoči

Celkový rozpočet:
1 750,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €