Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica pre všetkých 2

Krátky opis
Cyklus tvorivých workshopov
Fotogaléria
Názov podujatia
Namaľuj si vlastnú mandalu

Miesto konania / kraj
Liptovský Hrádok / Liptovský Mikuláš

Termín konania
20.10.2022

Popis projektu

NAMAĽUJ SI VLASTNÚ MANDALU - pod týmto názvom sa niesla celá séria stretnutí pri tvorbe sebapoznávacích mandál. Jeden mandalový cyklus sme v júni uzavreli, nový otvárame 20.10.2022 znovu pod taktovkou Mestskej knižnice v Liptovskom Hrádku. Tvorivými stretnutiami nás bude sprevádzať Sarita Poliaková. ... a tak ideme ďalej a dáme jesenný návrat k sebapoznávacím mandalám. Prinesieme si farebné ceruzky, nastavíme sa spolu do ticha, aby sme chaos vonkajšieho sveta, ktorý aj nás zasahuje, rozpustili v tvorbe mandál.  Stačí sa ohlásiť v Mestskej knižnici a prísť.

Názov prímateľa
Mesto Liptovský Hrádok

Celkový rozpočet:
3 150,00 €

Výška podpory:
2 800,00 €