Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poézia - dotyk - príťažlivosť

Krátky opis
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou srdečne pozýva milovníkov a fanúšikov poézie do Dámskeho klubu poézie, ktoré sa uskutoční 14. októbra 2022 o 15.30 hod. s básnikom Mariánom Andričíkom. Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Tešíme sa na vás.
Fotogaléria
Názov podujatia
Dámsky klub milovníkov poézie

Miesto konania / kraj
Vranov nad Topľou / Vranov nad Topľou

Termín konania
14.10.2022

Popis projektu

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou srdečne pozýva milovníkov a fanúšikov poézie do Dámskeho klubu poézie, ktoré sa uskutoční 14.

októbra 2022 o 15.30 hod. s básnikom Mariánom Andričíkom. Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Tešíme sa na vás.

Názov prímateľa
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou

Celkový rozpočet:
1 780,00 €

Výška podpory:
1 600,00 €