Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Keď sa začítame 4

Krátky opis
Beseda so spisovateľom a kňazom Vladimírom Štefaničom
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda s Vladimírom Štefaničom

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
12.10.2022

Popis projektu

Pozývame vás na besedu s katolíckym kňazom Vladimírom Štefaničom, autorom série fantazijných románových príbehov o tajomnej krajine a dobrodružstvách: Kráľovná z Tammiru  a fantasy série Pustovník, ktorá opisuje príbeh muža, čo veľa stratil, aby viac miloval.

Obe série si získali srdcia čitateľov aj kritikov, láskavosť autora ako človeka sa prenáša aj do jeho písania.
Ako je možné skĺbiť poslanie kňaza s tvorbou fantasy literatúry? Dozviete sa priamo na stretnutí.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Vihorlatská knižnica v Humennom

Celkový rozpočet:
5 200,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €